فرزند اسدآباد(بهروز نعمتی)

اجتماعی- فرهنگی - سیاسی-اقتصادی

راه‌اندازی کارخانه کنسانتره اسدآباد در خرداد سال آینده
نسخه چاپيارسال به دوستان
نماینده مردم اسدآباد در مجلس خبر داد
راه‌اندازی کارخانه کنسانتره اسدآباد در خرداد سال آینده

خبرگزاری فارس: نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: در خرداد سال آینده کارخانه کنسانتره اسدآباد راه‌اندازی می‌شود.

خبرگزاری فارس: راه‌اندازی کارخانه کنسانتره اسدآباد در خرداد سال آینده

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسدآباد، با اشاره به سفری که با مسئولان استان، شهرستان و کارخانه ذوب آهن به کشور چین داشتند، اظهار داشت: برای راه‌اندازی دوباره ذوب آهن نیاز به تغییر کاربری خطوط تولید داشتیم که باید ماشین‌آلاتی از کشور چین وارد می‌شد.

وی در خصوص وارد کردن ماشین‌آلات از چین، تصریح کرد: مخالفت‌هایی برای وارد کردن این ماشین‌آلات از لحاظ زیست‌محیطی وجود داشت که با توجه به بازدیدهای کارشناسان محیط زیست به این نتیجه رسیدند که ماشین‌آلات مشکلی ندارد و حتی با استانداردهای اروپایی در رقابت هستند.

نماینده مردم اسدآباد در خانه ملت در ادامه با اشاره به تغییر کاربری خطوط تولید کارخانه ذوب آهن از شمش و چدن به فرومنگنز، خاطرنشان کرد: با توجه به واردات سالانه محصول فرومنگنز و کاهش ارزش افزوده در کشور با این تغییرات کاربری می‌شود که ما به سمتی حرکت کنیم که با تولید فرومنگنز باعث افزایش ارزش افزوده در سطح  کشور، جلوگیری از واردات و پیشگیری از خروج ارز از کشور شویم.

نعمتی از راه‌اندازی کارخانه کنسانتره در خردادماه سال آینده خبر داد و گفت: برای راه‌اندازی این کارخانه با شرکت دانیال یکی از شرکت‌های بزرگ و فولادی در دنیا که مقر آن در کشور ایتالیا است توافقات خوبی را داشتیم و با تشکیل جلساتی متعدد در تهران و کارخانه تصمیماتی را اتخاذ می‌کنیم.

وی از جذب کارگر متخصص در این کارخانه‌ها خبر داد و افزود: برای جذب نیرو در این کارخانه‌ها با نگرشی دیگر اقدام می‌کنیم چرا این حق مسلم نیروهای بومی است و در صورت نبود نیروی متخصص در شهرستان از نیروهای غیربومی استفاده می‌کنیم.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس با بیان اینکه متأسفانه کارخانه ذوب آهن با همه سرمایه‌گذاری‌هایی که انجام داده امروز فاقد معدن است که با پیگیری‌های زیاد و برگزاری جلسات مختلف با مسئولان صنعت، معدن و تجارت استان مقرر شد معدن موجود در شهرستان نیز در اختیار ذوب آهن قرار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه سهم استان همدان از صنعت کشور نیم درصد است، افزود: سهم امروز ما از صنعت کمتر از 2 دهم درصد است.

انتهای پیام/89008/ح20/ژ

[ دوشنبه سی ام بهمن 1391 ] [ 21:53 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

کمیسیون صنایع مجلس 4 ماده از طرح حمایت از تولید ملی را تصویب کرد

در نشست امروز کمیسیون/
کمیسیون صنایع مجلس 4 ماده از طرح حمایت از تولید ملی را تصویب کرد
خبرگزاری تسنیم : کمیسیون صنایع و معادن مجلس در نشست امروز خود، چهار ماده از طرح حمایت از تولید ملی را تصویب و چهار ماده دیگر را حذف کرد.
سرویس: سیاسی   تاریخ ۱۳۹۱/۱۱/۳۰   ساعت ۱۶:۵۲   شناسه خبر: ۱۳۹۱۱۱۳۰۰۰۰۳۳۶
بهروز نعمتی

بهروز نعمتی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت و گو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جلسه عصر امروز این کمیسیون اظهار داشت: در جلسه امروز تعدادی از موارد طرح حمایت از تولید ملی بررسی شد.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز مواد 21 تا 28 این طرح بررسی شد، گفت: در جلسه امروز مواد 21، 22، 25 و 27 طرح حمایت از تولید ملی تایید و مواد 23، 24، 26و 28 طرح حمایت از تولید ملی نیز با توجه به نظر مخالف نمایندگان حذف شد.

عضو کمیسیون صنایع همچنین تصریح کرد: طرح حمایت از تولید ملی به عنوان کمیسیون فرعی در کمیسیون صنایع و معادن بررسی می شود و بررسی اصلی این طرح در کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی انجام می‌گیرد.

انتهای پیام/

[ دوشنبه سی ام بهمن 1391 ] [ 21:48 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

لبیک فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب
سیاسی - ۲۹ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۱۶
نعمتی از جلسه امروز فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت خبرداد:

لبیک فراکسیون اصولگرایان رهروان‌ولایت به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب

فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن بررسی فرمایشات رهبر انقلاب در جلسه امروز خود، از بیانات مشفقانه ایشان تشکر کرد.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت درباره جلسه صبح امروز (یک‌شنبه) فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: بیانات اخیر مقام معظم رهبری بررسی شد و هیئت رئیسه فراکسیون از نظرات مشفقانه ایشان تشکر کرد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: فراکسیون بیانیه‌ای صادر کرده که امروز نیز به امضای نمایندگان می‌رسد و در صحن قرائت خواهد شد.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون رهروان ولایت مجلس ادامه داد: هیأت رئیسه فراکسیون ضمن قدردانی از بیانات مشفقانه، پدرانه و حکیمانه رهبر انقلاب، فرمایشات ایشان را فصل‌الخطاب می‌داند و بعد از این اگر موضوع مهمی باشد با نظر ایشان انجام خواهد شد./

پایان پیام

[ یکشنبه بیست و نهم بهمن 1391 ] [ 12:58 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

بیانیه فراکسیون رهروان ولایت درباره سخنان مهم مقام معظم رهبری
نسخه چاپيارسال به دوستان
بیانیه فراکسیون رهروان ولایت درباره سخنان مهم مقام معظم رهبری

خبرگزاری فارس: فراکسیون رهروان ولایت با صدور بیانیه ای اعلام کرد: بیانات امروز رهبری، فصل الخطاب، شفاف و از هر جهت راهگشا بود.

خبرگزاری فارس: بیانیه فراکسیون رهروان ولایت درباره سخنان مهم مقام معظم رهبری

به گزارش حوزه مجلس خبرگزاری فارس، در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«یا ایها الذین آمنو اطیعو الله و اطیعو الرسول و اولی الامر منکم فان تنازعتم فی شیِ فردوه الی الله و الرسول ان کنتم تومنون بالله و الیوم الاخر ذلک خیر و احسن تاویلا»

بیانات بلیغ حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) در ملاقات با مردم شریف آذربایجان به مناسبت سالروز قیام شکوهمند مردم تبریز ، در تمامی مسائل مهم پیش رو ، برای ملت شریف ایران و مسئولان خدمتگزار فصل الخطاب ، شفاف ، روشن و از هر جهت راهگشا بود.

حضور پر شور و گسترده ملت ایران در راه پیمایی 22 بهمن در سراسر کشور، لبیک سراسری و تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) بود و خیالات خام دشمنان را به امید سست کردن مردم نقش و بر آب کرد و حضورملت ایران در 22 بهمن مانند بهمنی بر سر دشمنان ایران اسلامی فرود آمد.

جمهوری اسلامی ایران امروز، در فضای جوسازی‌های متوهمانه رسانه‌های استکباری ، در اوج عزت و اقتدار است و به تشدید رفتار و حرکات غیرمنطقی سران ایلات متحده و تکرار درخواست متزورانه مذاکره از سوی آنها ، بیش از پیش ، موضع انفعال دولتمردان بی منطق آمریکایی را نشان می دهد.

فعالیت هسته ای جمهوری اسلامی ایران ، قانونی ، شفاف و صلح آمیز است و همانطور که امام خامنه ای (مد ظله العالی) فرمودند ما عقیده داریم سلاح هسته ای باید محو شود و نمیخواهیم سلاح هسته ای بسازیم اما اگر این عقیده را نداشتیم و تصمیم داشتیم که سلاح هسته ای داشته باشیم،هیچ قدرتی نمیتوانست جلوی ما را بگیرد.

ملت سرافراز ایران همانطور که مولایشان فرمود: حرف، توانایی و اقتدار دارند و اهل تسلیم نیستند و بی شک از سد تمامی تحریم ها و بازی حقوق بشری آمریکایی که کارنامه ای سیاه و ننگین در این زمینه دارند ، نیز در اوج اقتدار عبور خواهند نمود.

بیانات شفاف و روشن رهبر معظم انقلاب (مد ظله العالی) در خصوص بداخلاقی های صورت گرفته و حوادث اخیر در فضای سیاسی کشور از هر جهت راه گشا بود و همانطور که معظم له تاکید فرمودند: مردم آرامش اخلاقی و روانی می خواهند و همه مسئولین باید رفاقت ها را شدت بخشند.

هشدار آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی) ، مبنی بر اینکه نقشه دشمن ، بیش از همه متمرکز بر مسائل اقتصادی است ، باید نصب العین همه مسئولین کشور ، دولت و مجلس باشد تا با استعانت از خداوند متعال و پیشه کردن صبر و تقوا و تمرکز با همه توان برای حل مشکلات مردم و کشور ، دشمن را در زمینه مسائل اقتصادی نیز ناکام نماییم.

فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی همانگونه که در مساله طرح سوال از رئیس جمهور اعلام کرد فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در زمینه استیضاح وزیر کار ، فصل الخطاب نمایندگان مجلس شورای اسلامی می داند و همگان را به وحدت حول محور ولایت فرا می خواند.

انتهای پیام/

[ یکشنبه بیست و نهم بهمن 1391 ] [ 10:28 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

نظر رهبرانقلاب درباره استیضاح وزیرکار فصل‌الخطاب است
سیاسی - ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۴
نعمتی:

نظر رهبرانقلاب درباره استیضاح وزیرکار فصل‌الخطاب است

عضو هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب ستون خیمه انقلاب و فرمایشات ایشان فصل‌الخطالب است، تصریح کرد: در جریان استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشتباه خود را می‌پذیریم و مطیع اوامر ولایت هستیم.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خانه ملت، درباره فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی غلط بوده است، تصریح کرد: فرمایشات رهبری فصل‌الخطاب است.

نماینده مردم اسد‌آباد در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: من به عنوان یکی از استیضاح‌کنندگان قبل از استیضاح وزیر، از دیگران نظر رهبری را جویا شدم که گفتند ما نظر رهبرانقلاب را نگرفته‌ایم و در حال حاضر حرفی برای گفتن ندارم و اشتباه خود را می‌پذیرم.

نعمتی، رهبر معظم انقلاب را ستون خیمه انقلاب خواند و تصریح کرد: امیدوارم معظم له و مردم هم این توجیهات ما را بپذیرند که ما در زمان استیضاح بر مبنای داشته‌ها و اطلاعات خود مبادرت به این کار کردیم.

 عضو هیات رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تاکید کرد: چنانکه اگر قبل از استیضاح وزیر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از دیدگاه‌های رهبر معظم انقلاب اطلاع پیدا می‌کردیم قطعا و یقینا استیضاح را ملغی می‌کردیم چرا که مطیع اوامر ایشان هستیم./

پایان پیام

[ یکشنبه بیست و نهم بهمن 1391 ] [ 10:23 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

انتخاب کاندیدای رهروان اواسط اسفند
انتخاب کاندیدای رهروان اواسط اسفند
تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۰:۵۶
یک عضو هیات رییسه فراکسیون رهروان ولایت از انتخاب کاندیدای مورد نظر این فراکسیون برای انتخابات ریاست‌جمهوری اواسط اسفند ماه خبر داد.

 
بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه فراکسیون رهروان ولایت قطعا به صورت مصداقی وارد انتخابات خواهد شد، گفت: در حال حاضر شرایط کاملا مهیا نشده و بسیاری از افراد اصلی که قصد ورود به انتخابات را دارند، هنوز خود را معرفی نکرده‌اند.

[ شنبه بیست و هشتم بهمن 1391 ] [ 20:19 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

نصیحت‌های بزرگوارانه رهبری را با جان و دل خریداریم
نسخه چاپيارسال به دوستان
نعمتی در گفت‌وگو با فارس:
نصیحت‌های بزرگوارانه رهبری را با جان و دل خریداریم

خبرگزاری فارس: یکی از طراحان طرح استیضاح وزیر کار گفت: ما استیضاح وزیر کار را با توجه به استنباط خود پیگیری و مطرح کردیم و حال که رهبری آن را غلط می‌داند ما نیز حرفی برای گفتن نداریم.

خبرگزاری فارس: نصیحت‌های بزرگوارانه رهبری را با جان و دل خریداریم

بهروز نعمتی نماینده اسدآباد در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با بیان اینکه فصل‌الخطاب برای ما صحبتهای مقام معظم رهبریست گفت: ما در آن شرایط با توجه به استنباط خودمان استیضاح را پیگیری و مطرح کردیم و در شرایط فعلی که مقام معظم رهبری آن را غلط می‌دانند ما حرفی برای گفتن نداریم.

وی افزود: ستون خیمه نظام مقام معظم رهبریست و هرکجا مشکلی ایجاد شود ایشان تذکر می‌دهند و ما باید آن مشکل را اصلاح کنیم و نصیحتهای پدرانه و بزرگوارانه رهبری را ما با جان و دل خریداریم.

عضو کمیسیون صنایع مجلس خاطرنشان کرد: من و امثال من با توجه به اطلاعاتی که در اختیار داریم مسائلی را مطرح می‌کنیم اما زمانی که رهبر معظم انقلاب مسأله‌ای را مطرح می‌کند ما نظری جز نظر رهبری نداریم چرا که ما مرید هستیم و جلوتر از ایشان حرکت نمی‌کنیم.

نماینده مردم اسدآباد در خانه ملت اظهار داشت: با توجه به بیانات رهبر معظم انقلاب در مورد استیضاح، رئیس‌جمهور و رئیس مجلس، فصل‌الخطاب سخنان ایشان است و ما نیز به عنوان سرباز ولایت باید مطیع ایشان باشیم.

انتهای پیام/

[ شنبه بیست و هشتم بهمن 1391 ] [ 16:49 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

قوم‌گرايي در مسئله گردنه اسدآباد
کد مطلب:  29439 تاریخ انتشار:  1391-11-26 - 05:45 تعداد بازدید:  61
ارسال به دوستان
نسخه چاپی

قوم‌گرايي در مسئله گردنه اسدآباد

داخلی

همدان‌پيام: نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از قوم‌گرایی در حل مسئله گردنه اسدآباد، رسیدگی به این موضوع را خواستار شد. به گزارش ایسنا، ديروز بهروز نعمتی در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس خطاب به رئیس‌جمهور گفت: علی‌رغم دستور صریح و شفاف رئیس‌جمهور در خصوص گردنه اسدآباد و همچنین حضور او در میان مردم اسدآباد در آذرماه سال 90 که به شفافیت و در حضور همه اعلام کرد كه گردنه اسدآباد توسط ایجاد تونل حذف خواهد شد، متأسفانه برخی از نزدیکان رئیس‌جمهور به دلیل مسائل قومی در منطقه به دنبال آن هستند که مسیر دو هزار ساله راه ابریشم و راه بین‌المللی همدان اسدآباد و کرمانشاه را از مسیر دشوار و صعب‌العبوری قرار دهند.
وي یادآور شد: از رئیس‌جمهور خواهشمندم دستور کتبی مجددی در خصوص رسیدگی به این راه صادر شود تا نزدیکان وي نیز نتوانند با مسائل قومی راه خود را پیش ببرند.

[ شنبه بیست و هشتم بهمن 1391 ] [ 9:15 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

نعمتی: حضور طیف‌های سیاسی مختلف در انتخابات ریاست جمهوری حتمی است

نعمتی: حضور طیف‌های سیاسی مختلف در انتخابات ریاست جمهوری حتمی است

» سرویس: سياسي - مجلس

یک عضو فراکسیون رهروان ولایت گفت: حضور طیف‌های سیاسی مختلف در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حتمی است.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پیچیده‌تر و گسترده‌تر از حضور یک یا چند شخصیت سیاسی است.

نماینده مردم اسدآباد تاکید کرد: در انتخابات پیش رو یقینا طیف‌های مختلف سیاسی کاندیدا معرفی خواهند کرد. این اتفاق در نهایت منجر به تامین خواست رهبری برای حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌شود.

وی با رد این مطلب که هر کس با ما نیست پس بر ماست،‌ گفت: با توجه به شرایط و فضای سیاسی کشور و دیدار‌های دو فراکسیون اصولگرایان مجلس بسیاری از مسائل روشن خواهد شد.

نعمتی تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی مردم سالار است که ممکن است ایراداتی هم داشته باشد ولی رجال سیاسی که موفق به عبور از فیلتر انتخابات می‌شوند، امکان حضور در رقابت‌های انتخاباتی را پیدا می‌کنند.

نماینده مردم اسد‌آباد یادآور شد: هر کسی را که شورای نگهبان برای شرکت در رقابت‌های انتخاباتی تایید می‌کند، مشخص می‌شود که نظام به این افراد نظر مثبت دارد.

انتهای پیام

[ پنجشنبه بیست و ششم بهمن 1391 ] [ 21:29 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

دست سازمان حمایت از قیمت گذاری خودرو کوتاه شد
کد خبر: ۳۰۲۴۸۳
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۰۶
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به تشکیل کارگروه متشکل از مجلس و دولت‌،گفت : قیمت های جدید توسط سازمان حمایت تعیین نمی شودو طی یک هفته آینده در خصوص تعیین قیمت های جدید خودروبه جمع بندی خواهیم رسید.


بهروز نعمتی در گفت و گو با خانه ملت تصریح کرد:‌ در جلسه ای که با حضور اعضای کمیسیون صنایع و معادن با وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیران عامل دو شرکت خودروسازی ایرانخودرو و سایپا برگزار شد و قرار شد کارگروهی متشکل از  کمیسیون صنایع و معادن و وزیر صنعت معدن و تجارت یا نمایندگان وی تشکیل شود تا قیمت های جدید تعیین و ابلاغ شود.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نرخ های مصوب سازمان حمایت برای خودروهای داخلی قابل قبول نیست، افزود:‌ یکی از بحث هایی که در حال حاضر وجود دارد این است که مسئولان می خواهند همه اتفاقات را گردن یکدیگر بی‌اندازند.

وی ادامه داد: افزایش قیمت هایی که شرکت های خودروساز صورت داده اند نه منطقی و نه واقعی است و متاسفانه همواره به دنبال این هستند که اتفاقات رخ داده را به گردن دیگری بی‌اندزند.

نعمتی گفت: در جلسه ای که شب گذشته با وزیر صنعت معدن و تجارت و مدیران عامل دو شرکت خودروسازی ایرانخودرو و سایپا داشتیم، وزیر و مدیران عامل ایرانخودرو و سایپا درباره قیمت های فعلی خودرو اعلام کردند:در حال حاضر یک قیمت بر اساس نرخ مبادله ای و یک قیمت بر اساس قیمت بازار وجود دارد که قیمت های محصولات خود را در دامنه قیمیتی ارز مبادله ای و قیمت بازار عرضه می کنیم.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: بر اساس اعلام آنها قیمت خودروهای داخلی براساس حداقل نرخ مبادله ای و حداکثر قیمت بازار به فروش می رسد و قیمت خوردوهای داخلی مشروط بر کاهش قیمت بازار نیز کاهش می یابد.

نعمتی گفت: با توجه به اینکه قیمت گذاری بین نرخ مبادله ای و قیمت بازار منطقی نبود، اعضای کمیسیون صنایع و معادن این نوع قیمت گذاری را قبول نکردند.

نماینده مردم اسداباد در مجلس با اشاره به واکنش نمایندگان در مقابل توجیهات خودروسازان برای قیمت های فعلی افزود: ما به وزیر و شرکت های خودروساز اعلام کردیم با توجه به اینکه قطعات محصولات خود را بر اساس ارز مبادله ای خریداری می کنید قیمت خودروها را نیز بر اساس نرخ مبادله ی عرضه کنید اما خودروسازان این را قبول نکردند و اعلام کردند قیمت محصولات با توجه به حداقل نرخ ارز مباله ای و همچنین حداکثر قیمت بازار مشخص می شود و مابه التفاوت این نرخ را به حساب خزانه واریز می کنیم.

وی در توضیح مطلب فوق اضافه کرد: واریز مابه التفاوت قیمت ارز مباله ای و قیمت بازار به خزانه اگر در قالب عوارض یا مالیات است خودروسازان حق این که هزینه های خود را از مردم بگیرند ندارند؛ در واقع خودروسازان به دنبال این هستند که جبران ضرر چند ماه اخیر خود که تولید نکرده اند را از مردم دریافت کنند و این منطقی نیست.

نعمتی درباره نتیجه نشست دیروز با خودروسازان و وزیر صنعت معدن و تجارت تصریح کرد: کمیسیون صنایع و معادن مجلس  موضع وزیر و خودروسازان را درباره قیمت گذاری خودرو قبول نکردند  و قرار شد کارگروهی متشکل از  کمیسیون صنایع و معادن و وزیر صنعت معدن و تجارت یا نمایندگان وی تشکیل شود تا قیمت های جدید تعیین و ابلاغ شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خاطرنشان کرد : مجلس قیمت های جدید را قبول ندارد و قیمت های فعلی کاذب است؛ این قیمت ها مبنای کارشناسی ندارد.

نعمتی اظهار کرد: حداقل خواسته ما قیمت گذاری بر اساس ارز مبادله ای است البته به اعتقاد ما قیمت گذاری براساس نرخ مبادله ای جای بحث دارد؛ چرا که پیش بینی ما این است که بعضی از خودروها بین ۴ تا ۵ میلیون تومان ارزبری دارد اما به اعتقاد خودروسازان این میزان حدود ۷ تا ۸ میلیون تومان خواهد بود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در پایان با اشاره به اینکه قیمت های جدید توسط سازمان حمایت تعیین نمی شود خاطرنشان کرد: طی یک هفته آینده در خصوص تعیین قیمت های جدید به جمع بندی خواهیم رسید.

[ چهارشنبه بیست و پنجم بهمن 1391 ] [ 20:44 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

تونل گردنه اسدآباد هر چه سریعتر احداث شود
صحن - ۲۵ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۴۹
نعمتی در تذکر شفاهی:

تونل گردنه اسدآباد هر چه سریعتر احداث شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه برخی به دنبال عبور راه ابریشم از مسیری دشوار هستند، تصریح کرد: تونل گردنه اسدآباد هر چه سریعتر احداث شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، بهروز نعمتی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۲۵ بهمن) مجلس شورای اسلامیدر تذکری شفاهی خطاب به رئیس جمهور گفت: با وجود دستور صریح و شفاف شما مبنی بر اقدام درباره گردنه اسدآباد و با وجود اینکه با حضور حضرتعالی در بین مردم اسدآباد در آذرماه ۱۳۹۰ اعلام کردید گردنه اسدآباد با ایجاد تونل حذف می شود، هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه برخی از نزدیکان رئیس جمهور به دلیل مسائل قومی در منطقه به دنبال آن هستند که مسیر ۲ هزار ساله راه ابریشم در راه بین المللی همدان-اسدآباد-کرمانشاه را از مسیر دشواری عبور دهند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس یادآور شد: از رئیس جمهور خواهشمندم دستور کتبی مجددی درباره رسیدگی به راه این منطقه صادر شود تا نزدیکان وی نتوانند با مسائل قومی راه خود را پیش ببرند./

[ چهارشنبه بیست و پنجم بهمن 1391 ] [ 18:22 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

مصوبه قیمت‌گذاری خودرو بازنگری می‌شود/ ۳ ایراد مجلس به مصوبه
نسخه چاپيارسال به دوستان
عضو کمیسیون صنایع در گفت‌وگو با فارس خبر داد
مصوبه قیمت‌گذاری خودرو بازنگری می‌شود/ ۳ ایراد مجلس به مصوبه

خبرگزاری فارس: عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به جلسه دیروز این کمیسیون با وزیر صنعت، گفت: در این جلسه مقرر شد، کمیته ویژه‌ای بین دولت و مجلس برای بازنگری در مصوبه اخیر قیمت‌گذاری خودرو و تدوین دستورالعمل جدید تشکیل شود.

خبرگزاری فارس: مصوبه قیمت‌گذاری خودرو بازنگری می‌شود/ ۳ ایراد مجلس به مصوبه

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: در جلسه عصر روز گذشته کمیسیون صنایع با حضور وزیر صنعت و معاونان وی، موضوع قیمت‌گذاری خودرو مطرح و گزارشی از طرف وزارت صنعت در مورد نحوه قیمت‌گذاری خودرو ارائه شد.

وی با بیان اینکه کمیته ویژه دولت و مجلس برای قیمت‌گذاری خودرو با حضور مسئولان وزارت صنعت و اعضای کمیسیون صنایع تشکیل می‌شود، گفت: مصوبه قیمت‌گذاری خودرو در این کمیته مورد بازنگری قرار خواهد گرفت و علاوه بر این، فروش‌هایی که توسط خودروسازان آغاز شده نیز مورد بازنگری و تجدیدنظر قرار می‌گیرد.

به گفته نعمتی، کمیته ویژه دولت و مجلس قیمت‌های فعلی خودرو و نحوه فروش آن را مورد تجدیدنظر قرار می‌دهند.

* ایرادات مصوبه قیمت‌گذاری خودرو

وی با بیان اینکه کمیسیون صنایع مجلس ایراداتی را در مورد مصوبه قیمت‌گذاری خودرو وارد می‌داند، افزود: یکی از این ایرادات آن است که مبنای قیمت‌گذاری خودرو، ارز مبادله‌ای است در حالی که سهم ارزبری هر خودرو بسته به میزان داخلی‌سازی آن با خودروهای دیگر متفاوت است.

وی تصریح کرد: به همین دلیل، تولید همه خودروها به یک میزان ارزبری نخواهد داشت و علاوه بر این، خودروسازان در دفعات متعدد با رونمایی از محصولات خود همواره بر داخلی‌سازی آن و تولید خودروی ملی تأکید داشته‌اند.

نعمتی تأکید کرد: ارزبری خودروهای ملی در حد حداقلی قرار دارد و این خودروها نباید افزایش قیمت زیادی را تجربه کنند.

به گفته وی، همه خودروها به یک اندازه ارزبری ندارند و ممکن است برخی خودروها تنها 30 یا 40 درصد ارزبری داشته باشند، به همین دلیل قیمت‌گذاری خودرو برمبنای ارز مبادله‌ای دارای اشکال است.

* مصوبه دولت، رانت‌خواری را در بازار خودرو افزایش می‌دهد

وی ادامه داد: همچنین براساس مصوبه قیمت‌گذاری خودرو، قیمت‌های جدید باید بین قیمت محاسباتی و قیمت کف بازار تعیین شود که این مسئله باعث رانت‌خواری در بازار خودرو خواهد شد و اعضای کمیسیون صنایع معتقدند این نوع قیمت‌گذاری باید مورد تجدیدنظر قرار گیرد.

عضو کمیسیون صنایع تصریح کرد: یکی دیگر از ایرادات مصوبه قیمت‌گذاری خودرو این است که مابه‌التفاوت قیمت محاسباتی خودرو و نرخ بازار آزاد باید به حساب خزانه دولت واریز شود که مشخص نیست این پول بابت چه چیزی دریافت می شود، بابت مالیات یا عوارض است و یا اینکه پول زور است که از مردم گرفته می‌شود.

وی تأکید کرد: باید به مردم اعلام شود که این پول بابت چه چیزی از آنها دریافت و به حساب دولت واریز می‌شود.

به گزارش فارس، دولت اخیراً با صدور مصوبه‌ قیمت‌گذاری خودرو، با تغییر مبنای تعیین قیمت خودرو موافقت کرد و بر این اساس قرار شد خودرو بر مبنای ارز مبادله‌ای، قیمت‌گذاری شود.

در این مصوبه، خودروسازان مجازند قیمت خودرو را بین قیمت محاسباتی و نرخ بازار آزاد تعیین کنند و بر این اساس خودروسازان قیمت‌های جدید محصولاتشان را تا حد زیادی نزدیک به قیمت بازار تعیین کردند و حتی در برخی موارد، قیمت جدید مصوب خودروها بالاتر از نرخ بازار آزاد است.

این در حالی است که غضنفری، وزیر صنعت در واکنش به التهاب بازار خودرو و تخلف خودروسازان، پاسخ مشخصی به خبرنگاران نداد و ترجیح داد در این مورد سکوت کند.

[ چهارشنبه بیست و پنجم بهمن 1391 ] [ 18:8 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

جلسه مشترک وزیر صنایع با نمایندگان/ دولت بدنبال افزایش 60 درصدی قمیت خودرو است
1391/11/24 16:32
نعمتی در گفتگو با مهر:
جلسه مشترک وزیر صنایع با نمایندگان/ دولت بدنبال افزایش 60 درصدی قمیت خودرو است
عضو کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه احتمال دارد قیمت خودرو با ارز مبادله ای قیمت گذاری شود و مجلس از این تصمیم راضی نیست گفت: قیمت واقعی خودرو نمی تواند بیش از یک و نیم تا دو میلیون تومان افزایش داشته باشد.

بهروز نعمتی عضو کمیسیون صناع و معادن مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به جلسه مشترک عصر امروز این کمیسیون با وزیر و معاونان وزارت صنایع به همراه مدیران شرکت ایران خودرو و سایپا اظهار داشت: در این جلسه که در حال برگزاری است وزارت صنایع و مدیران شرکت های خودروسازیپیشنهاد دادند که کف قیمت خودرو را با قیمت ارز مبادله ای تعیین کنیم و سقف آن نیز همان قیمت بازار باشد و مابه التفاوت آن به حساب خزانه واریز شود.

وی اظهار داشت: نمایندگان مجلس ضمن انتقاد از این طرح معتقدند مابه التفاوت این پول که قرار است به حساب خزانه واریز شود نباید از جیب مردم برداشت شود.

نعمتی با بیان اینکه احتمال این وجود دارد که در نهایت قیمت مبادله ای به تصویب برسد و مجلس از این تصمیم راضی نیست گفت: قیمت واقعی خودرو نمی تواند بیش از یک و نیم تا دو میلیون تومان افزایش داشته باشد.

وی گفت: اگر بخواهیم با نرخ مبادله ای قیمت خودرو را در نظر بگیریم حدود 60 درصد افزایش قیمت خواهیم داشت.

نماینده اسدآباد ادامه داد: پیشنهاد مجلس این است که قیمت خودرو پائین تر از نرخ مبادله ای ارز محاسبه شود و به میزان مصرف صنایعی که برای خودروسازی وارد کشور می شود به همان مقدار ارز با قمیت مبادله ای محاسبه گردد و مجلس بالاتر از این قیمت و رقم های خودساخته را قبول ندارد.

[ سه شنبه بیست و چهارم بهمن 1391 ] [ 22:22 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

بررسی اتفاقات اخیر قم در جلسه فراکسیون اصولگرایان‌رهروان‌ولایت
سیاسی - ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۴:۴۹
امروز صبح پیش از آغاز جلسه علنی مجلس انجام شد؛

بررسی اتفاقات اخیر قم در جلسه فراکسیون اصولگرایان‌رهروان‌ولایت

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس از بررسی اتفاقات اخیر قم در جلسه امروز صبح این فراکسیون خبر داد.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برگزاری جلسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس در صبح امروز (سه‌شنبه) گفت: در این جلسه، اتفاقات اخیر قم مورد بحث قرار گرفت و از واکنش علما که زحمت کشیده بودند و به تقبیح این موضوع پرداختند، تشکر شد.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: همچنین در این جلسه مسائل روز جامعه که برخی به اتفاقات اخیر مرتبط بود، بررسی شد؛‌ زیرا چنین قضایایی که در عاشورای ۸۸ یا در حرم رضوی اتفاق افتاد، محکوم است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بیان کرد: فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس تاکنون در موضوع انتخابات ورودی نداشته و اعلام شده تا پایان بهمن ماه بحثی درباره انتخابات نخواهد داشت.

عضو هیئت رئیسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس همچنین با اشاره به دیدار اعضای فراکسیون با علمای قم، گفت: تعدادی از اعضای هیئت رئیسه و شورای مرکزی به منظور تجلیل از علمای بزرگوار قم راهی آنجا خواهند شد./

پایان پیام

[ سه شنبه بیست و چهارم بهمن 1391 ] [ 16:15 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

نعمتی در گفت‌و‌گو با ایلنا؛ طرح تولید ملی تا پایان بهمن ماه درصحن علنی مطرح می‌شود
نعمتی در گفت‌و‌گو با ایلنا؛
طرح تولید ملی تا پایان بهمن ماه درصحن علنی مطرح می‌شودبا استیضاح وزیر صنعت در این برهه از زمان مخالف هستم/هر کدام از خودرو‌هایی که در کشور وجود دارد در خارج هم هست و اگر وارد کننده خودرو را با ارز مبادله‌ای و حتی آزاد آن را به کشور وارد کند قیمتش نسبت به خودروی تولید داخل به صرفه‌تر خواهد بود.

عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس گفت: احتمالا طرح تولید ملی برای تصویب نهایی تا پایان بهمن ماه در صحن علنی بررسی شود.


بهروز نعمتی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا در رابطه با استیضاح وزیر صنعت ومعدن تجارت گفت: اگر ما بخواهم وزیر صنعت معدن تجارت را در این برهه از زمان استیضاح کنیم دیگر نمی‌توانیم از سرپرست مطالبات خود را پیگیری کنیم و من مخالف استیضاح وزیر هستم.

نماینده همدان در خانه ملت در رابطه با افزایش قیمت خودرو تصریح کرد: نمایندگان در این راستا سه ماه پیش به وزیر اعلام داشتند که تورم و افزایش قمیت انتزاعی را در کشور ایجاد نکنید بگذارید بازار روال خود را پیدا کند و بر تولیدکنندگان فشار آورید تا تولید کنندگان تولید خود را انجام دهند اما امروز شاهد هستیم که تولید کنندگان خودرو زیر ۴۰ درصد ظرفیت خود،خودرو تولید می‌کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: تولید کنندگان در صنایع خودرو سازی با کم لطفی و با كاهش ۴۰ درصد از تولید موجب شدند تا قیمت خودرو در کشور افزایش یابد چراکه ما می‌دانیم کشور ظرفیت و پتانسیل این را دارد که ۸۰ درصد ظرفیتش تولید داشته باشد.

نعمتی اظهارداشت: کاهش خوردو به ۴۰ درصد نه به صلاح تولید کنندگان و نه به صلاح مردم است.

نماینده همدان در خانه ملت خاطرنشان کرد: با این شرایط غضنفری باید هرچه زود‌تر به نصیحت‌ها و کار‌شناسی نمایندگان توجه کند تا قیمت خودرو از این قیمتی که در کشور پیدا کرده افزایش نیابد.

وی اذعان داشت: هر کدام از خودرو‌هایی که در کشور وجود دارد در خارج هم هست و اگر وارد کننده خودرو را با ارز مبادله‌ای و حتی آزاد آن را به کشور وارد کند قیمتش نسبت به خودروی تولید داخل به صرفه‌تر خواهد بود.

نعمتی خاطرنشان کرد: دوستان تولید کننده خودرو می‌خواهند سود خود را بر کشور و بازار تحمیل کنند و مشکلی که امروز بر برخی تولید کنندگان خودرو حاکم است ضعف مدیریتی است.

نماینده همدان در خانه ملت اظهارداشت: درباره مجموع اتفاقاتی که در درون خودرو سازی‌ها و درون تولید می‌افتد اعم از قیمت‌ سرسام آور خودرو،بحث پرداخت‌ها و وام‌هایی که گرفته‌ایم،میزان تولیدی که داریم باید مدیران خودرو ساز پاسخگو شوند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی طرح تولید ملی را از بحث‌های مهم کمیسیون دانست و بیان داشت: درصدد هستیم تا طرح تولید ملی را هرچه سریع‌تر در صحن علنی بررسی کنیم.

نعمتی گفت: طرح تولید مالی ۳۹ ماده دارد و امکان دارد که نمایندگان چند مواد دیگری را نیز به این طرح بیفزایند و تاکنون نمایندگان ۱۴ ماده طرح را بررسی کرده‌اند.

نماینده همدان در خانه ملت بیان کرد: احتمالا طرح تولید ملی برای تصویب نهایی تا پایان بهمن ماه در صحن علنی بررسی شود.

وی اظهار داشت: طرح تولید ملی یک طرح سه ساله است که اگر تصویب و در کشور اجرا کنیم خداوند این کمک را به ما خواهد کرد که خودمان را در تولید پیدا کنیم و تولید یک نفس راحتی را درکشور خواهد کشید.

 

[ دوشنبه بیست و سوم بهمن 1391 ] [ 19:39 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

تقدیر از حضور تاريخي مردم استان همدان در راهپیمایی ۲۲ بهمن
با صدور پيامي توسط مجمع نمايندگان همدان اعلام شد:
 تقدیر از حضور تاريخي مردم استان همدان در راهپیمایی ۲۲ بهمن
در بخشي از اين پيام آمده است: مردم عزیز استان همدان با روحیه و رویه آسمانی ولایت‌مداری و پایبندی به آرمان های انقلاب، شهداء و امام شهداء، اوج بصیرت معرفتی و سیاسی خود را در شرائط خاص تهدید و تحریم به جهانیان به ویژه بدخواهان انقلاب نشان دادند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني امير خجسته؛ مجمع نمايندگان همدان در پيامي از حضور پر شکوه و تاريخي مردم گرانقدر و ولایتمدار استان همدان در راهپیمائی 22 بهمن تقدیر کرد.

مجمع نمايندگان همدان در اين پيام با تقدير از حضور حماسي مردم مؤمن، ولايتمدار و انقلابي همدان در راهپيمايي يوم ا... 22 بهمن آورده است: بار دیگر تمامی جهانیان به ویژه استکبار شاهد حضور چشمگیر شما مردان و زنانی بود که بارها در مقابل استکبار جهانی با قدرت ایستادید.

مردم قهرمان ایران در سی و چهارمین بهار پرشکوفه انقلاب اسلامی ایران بار دیگر حماسه ای بیادماندنی و در خور شان و نام ایرانی آفریدند و عاشقانه و بابصیرت تمام ندای رهبر فرزانه خود را لبیک گفته و بار دیگر باحضور در صحنه، آمریکا و ایادی خبیـثــش را از رسیدن به امیال منافقانه خود ناکام و مایوس گذاشتند.

در ادامه اين پيام آمده است: مردم عزیز استان همدان با روحیه و رویه آسمانی ولایت‌مداری و پایبندی به آرمان های انقلاب، شهداء و امام شهداء، اوج بصیرت معرفتی و سیاسی خود را در شرائط خاص تهدید و تحریم به جهانیان به ویژه بدخواهان انقلاب نشان دادند.

مجمع نمايندگان استان همدان از همه مردم گرانقدر استان ولایتمدار همدان به جهت حضور حماسی در این راهپیمایی و حمایت پر بصیرت خود از انقلاب، ولایت و استواری پر صلابت در برابر توطئه های مختلف دشمن قدردانی مي كند.

[ دوشنبه بیست و سوم بهمن 1391 ] [ 17:1 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

نعمتی: امروز اقیانوس دلداگان انقلاب، توطئه‌های غرب را خنثی کرد
اجتماعی - ۲۲ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۵:۱۰
تجلی حضور / همدان

نعمتی: امروز اقیانوس دلداگان انقلاب، توطئه‌های غرب را خنثی کرد

نماینده مردم اسدآباد در مجلس، شور و شکوه حضور ملت را در سراسر کشور مثال‌زدنی خواند و گفت: اقیانوس انسان‌های آزاده و دلداده به انقلاب و نظام، تمام سیاه‌نمایی‌‌ها و دروغ‌پردازی‌های استکبار جهانی ضد جمهوری اسلامی را در خود غرق کرده است.

بهروز نعمتی در گفت ‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با قدردانی از حضور گسترده مردم اسدآباد در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گفت: به طور حتم حضور گسترده مردم در راهپیمایی نشان‌دهنده حمایت از آرمان‌های نظام و انقلاب است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: هر سال سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پر شورتر از گذشته برگزار می‌شود که این امر از فهم و درک بالای ایرانیان حکایت می‌کند.

وی شور و شکوه حضور ملت را در سراسر کشور مثال‌زدنی خواند و افزود: یأس و ناامیدی آمریکا و ایادی سرسپرده آن پس از این واقعه بزرگ کاملاً مشهود و واضح است و نشان می‌دهد که آنها در توطئه‌آفرینی و دسیسه‌چینی ضد جمهوری اسلامی ایران شکست خوردند.

نعمتی گفت: مردم ایران به‌ویژه مردم شهرستان اسدآباد امسال نیز همچون سال‌های گذشته در حمایت از انقلاب اسلامی و پیمودن راه امام خمینی(ره) و شهداء به خیابان‌ها آمدند تا به قدرت‌های پوشالی غرب گوشزد کنند که تحریم و‌ تهدید موجب عقب‌نشینی و بازگشت آنها از راه استقلال‌، عزت و سربلندی نمی‌شود.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲بهمن را یکی از مهم‌ترین رویدادهای هر ساله ایران خواند و گفت:‌ اقیانوس انسان‌های آزاده و دلداده به انقلاب و نظام، تمام سیاه‌نمایی‌‌ها و دروغ‌پردازی‌های استکبار جهانی ضد جمهوری اسلامی را در خود غرق کرده است./

[ یکشنبه بیست و دوم بهمن 1391 ] [ 18:43 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

نعمتی: در مذاکرات فصل ‌الخطاب بیانات رهبری است

نعمتی: در مذاکرات فصل ‌الخطاب بیانات رهبری است

» سرویس: سياسي - مجلس

یک عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی درباره پیشنهاد آمریکا برای مذاکرات اظهار کرد: در مذاکرات فصل‌الخطاب بیانات رهبری است و خط قرمزهای نظام را ایشان تعیین می‌کنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بهروز نعمتی، نماینده مردم اسدآباد امروز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن درباره اینکه آمریکا از درخواست مذاکره چه هدفی را دنبال می‌کند گفت: در این زمینه فصل‌الخطاب بیانات مقام معظم رهبری است و در واقع ایشان خط قرمزهای نظام را تعیین می‌کنند.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به شرایطی که در آن قرار داریم آمریکایی‌ها باید صداقتشان در مذاکره ثابت کنند گرچه در طول سی و چهار ساله گذشته اینگونه بوده است که آمریکایی‌ها از عدم صداقت در مذاکرات برخوردار بوده‌اند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس تصریح کرد: اخیرا نیز با توجه به مباحث مربوط به کشور سوریه و خاورمیانه بسیاری تصور می‌کنند که آمریکایی‌ها به دنبال آن هستند تا راه چاره‌ای برای این موضوع پیدا کنند.

این عضو فراکسیون رهروان ولایت در ادامه اظهار کرد: عملا دیده‌ایم که آنها باز حرف خودشان را می‌زنند و از دیکتاتوری و یا حاکمیت مطلق بر دنیا صحبت می‌کنند و مردم ما نیز ثابت کرده‌اند که آمریکایی‌ها در دنیا حاکمیت آنچنانی ندارند.

وی تاکید کرد: در مذاکرات همواره به گونه‌ای رفتار کنیم که منافع ملی را در نظر گرفته و مسوولان قوا باید طوری رفتار کنند تا فرامین مقام معظم رهبری تحقق یابد بنابراین باید ضمن حفظ صیانت از رهبری با اقتدار رفتار کنیم.

انتهای پیام

[ یکشنبه بیست و دوم بهمن 1391 ] [ 13:24 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

نماینده مجلس: دشمنان هیچگاه مفهوم 22 بهمن را درک نخواهند کرد

نماینده مجلس: دشمنان هیچگاه مفهوم 22 بهمن را درک نخواهند کرد

تهران - نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت همواره ثابت کرده که تا پای جان با نظام و رهبری خواهند ماند، هرچند که دشمنان و استکبار جهانی هیچگاه مفهوم یوم الله 22 بهمن را درک نخواهند کرد.

بهروز نعمتی روز یکشنبه در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در تهران در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا، افزود: حضور پرشور مردم بار دیگر به جهانیان و دشمنان نشان خواهد داد که تهدیدات آنان راه به جایی نخواهد برد.

وی ادامه داد: آمریکا و همپیمانانش به اصلی ترین موضوع به عنوان امنیت ملی توجهی ندارند که آن حضور گسترده مردم در صحنه های مختلف از جمله 22 بهمن است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس اظهار داشت: با توجه به تمام شرایط و سختی هایی که امروز دشمنان برای کشورمان ایجاد کرده اند، همه آمده اند و در یوم الله 22 بهمن حضور دارند.

نعمتی گفت: امروز در کنار پیر و جوان و خردسال و نسل قدیم و جدید انقلاب تنها با یک اشاره رهبر معظم انقلاب حضور یافتند و همین تمام نقشه های استکبار را نقش برآب کرده است.

وی اضفه کرد: این همان امتی است که حضرت رسول اکرم(ص)پیامبر گرامی اسلام آرزوی آن را داشت و امروز مردم دین خود را ادا کرده اند لذا خدمت گذاران نظام نیز باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم بکار گیرند.

سیام(3)**9140**1053**1558

انتهای پیام /*

[ یکشنبه بیست و دوم بهمن 1391 ] [ 13:19 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

حضور طیف‌های مختلف در انتخابات حتمی است
کد خبر: ۳۰۱۵۹۰
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۰:۲۴
یک عضو فراکسیون رهروان ولایت گفت: حضور طیف‌های سیاسی مختلف در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حتمی است.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پیچیده‌تر و گسترده‌تر از حضور یک یا چند شخصیت سیاسی است.

نماینده مردم اسدآباد تاکید کرد: در انتخابات پیش رو یقینا طیف‌های مختلف سیاسی کاندیدا معرفی خواهند کرد. این اتفاق در نهایت منجر به تامین خواست رهبری برای حضور حداکثری مردم در انتخابات می‌شود.

وی با رد این مطلب که هر کس با ما نیست پس بر ماست،‌ گفت: با توجه به شرایط و فضای سیاسی کشور و دیدار‌های دو فراکسیون اصولگرایان مجلس بسیاری از مسائل روشن خواهد شد.

نعمتی تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران نظامی مردم سالار است که ممکن است ایراداتی هم داشته باشد ولی رجال سیاسی که موفق به عبور از فیلتر انتخابات می‌شوند، امکان حضور در رقابت‌های انتخاباتی را پیدا می‌کنند.

نماینده مردم اسد‌آباد یادآور شد: هر کسی را که شورای نگهبان برای شرکت در رقابت‌های انتخاباتی تایید می‌کند، مشخص می‌شود که نظام به این افراد نظر مثبت دارد.

[ شنبه بیست و یکم بهمن 1391 ] [ 13:29 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

لاریجانی با پاسخ منطقی به اتهامات احمدی‌نژاد، سلامت‌سیاسی خود را ثابت کرد
سیاسی - ۱۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۶:۱۶
نعمتی:

لاریجانی با پاسخ منطقی به اتهامات احمدی‌نژاد، سلامت‌سیاسی خود را ثابت کرد

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با تأکید بر اینکه مسائل مطرح شده بر ضد مجلس، از دهان دشمنان نظام بیرون می‌آید، گفت: در صورتی که اتفاقاتی مانند اتفاق روز استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رخ دهد، حتما مجلس با تخلفات رئیس‌جمهور به طور جدی برخورد می‌کند.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه به‌طور حتم مجلس بر اساس قانون اقدام به استیضاح شیخ‌اسلامی وزیر تعاون، کار و رفاه‌اجتماعی کرد، گفت:‌ از این رو ادعای برخی رسانه‌های دولتی درباره زیرسوال بردن عملکرد مجلس، بی پایه و اساس است.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه مجلس کنونی، مجلس ولایت‌مداران است، افزود: خوشبختانه در رأس مجلس، دکتر لاریجانی با تبعیت از فرمایشات رهبر معظم انقلاب تمام نقشه بدخواهان را بر هم زده است.

وی با تأکید بر اینکه مسائل مطرح شده بر ضد مجلس، از دهان دشمنان نظام بیرون می‌آید، تصریح کرد: به‌طور حتم دستگاه‌های قضایی باید با مسببان توهین به مجلس برخورد کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ با بیان اینکه رئیس‌جمهور با اقدامات غیرمعقولانه زمینه تنش در جامعه را ایجاد کرد، گفت: در طرف دیگر رئیس مجلس با بردباری، از خودگذشتگی و مناعت طبع جواب احمدی‌نژاد را دارد.

نعمتی با اعلام اینکه به طور حتم بعد از گذشت حدود هشت سال نمی‌توان ادبیات غیرمعقولانه احمدی‌نژاد را تغییر داد، تصریح کرد:‌ باید با اقدامات قانونی جلوی سایر تحرکات غیرقانونی رئیس جمهور را گرفت.

وی ادامه داد: از طرف دیگر نطقه عطف پاسخ دکتر لاریجانی به اتهامات احمدی‌نژاد زمانی بود که اجازه پخش فیلم مذکور را داد و گفت که هر کسی اگر مدرکی بر علیه خانواده من دارد، ارائه کند، که این نشان‌دهنده شجاعت و سلامت سیاسی رئیس مجلس است.

این نماینده مردم در مجلس نهم،‌ با اعلام اینکه رئیس مجلس مانند بزرگان نظام از زمان انقلاب تاکنون، حیثیت خود را فدای نظام کرد، افزود:‌ واکنش معقولانه رئیس مجلس نشان‌دهنده سلامت سیاسی کشور است.

نعمتی با یادآوری فرافکنی رسانه‌های دولتی در چند روز اخیر، گفت: متأسفانه بعضی رسانه‌ها و افراد کنار گود نشسته و مسئولان نظام را نصیحت می‌کنند، اما باید گفت که این افراد اهداف شومی در سر داشته و به‌دنبال مطرح کردن خودشان هستند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با انتقاد از مطالب مطرح شده در روزنامه دولتی ایران مبنی‌بر مطالب ناگفته شده از سوی رئیس جمهور، یادآور شد:‌ در صورتی که اتفاقاتی مانند اتفاق روز استیضاح رخ دهد، حتما مجلس با تخلفات رئیس‌جمهور به طور جدی برخورد می‌کند./

پایان پیام

[ پنجشنبه نوزدهم بهمن 1391 ] [ 22:29 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

تصاویر: روایتی از همه اتفاقات دیروز مجلس

[ دوشنبه شانزدهم بهمن 1391 ] [ 20:56 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

مسئولان باید منویات رهبری را پیاده کنند

یک عضو هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با تاکید بر اینکه حرکت مسئولان باید در راستای حفظ منافع نظام باشد، گفت:‌ مجلس و دولت باید ضمن احترام نظرات کارشناسی یکدیگر مسائل را حول محور رهبری حل کنند.


بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا، تاکید کرد: قوای مختلف باید در وهله اول نظرات کارشناسی یکدیگر را در مورد مسائل مختلف بپذیرند و به این نظرات احترام بگذارند تا بتوانند مسائل و مشکلات کشور را حل کنند، اینکه هر کدام از آنها خود را کارشناس‌تر از دیگری بداند روش درستی نیست.

وی افزود: بهترین راه برای حل مشکلات کشور در شرایط فعلی حرکت حول محور بیانات مقام معظم رهبری و توجه به نظرات کارشناسی یکدیگر است چرا که ممکن است در نحوه مدیریت کشور اختلافاتی به وجود آید که بهترین راه برای حل این اختلافات تدبیر و تعامل و پیش بردن امور براساس کار کارشناسی است.

این نماینده اصولگرای مجلس تاکید کرد: اینکه مسئولان خود را از یکدیگر کارشناس‌تر بدانند رویکرد مناسبی نیست متاسفانه در برخی مواقع این نوع مواجهه دیده می‌شود.

نعمتی با بیان اینکه همواره مقام معظم رهبری مسائل را جلو تر از تمام مسئولان دیده‌اند، گفت:‌متاسفانه برخی‌ها به تاکیدات و بیانات رهبر معظم رهبر انقلاب توجهی نمی‌کند و یا حتی در صورت توجه تنها صحبت‌های ایشان را منتصب به خود دانسته و اینگونه القاء می‌کنند که بیانات ایشان برخلاف نظرات دیگران است که این تفکری اشتباه است، رهبری متعلق به همه جامعه و مجموعه نظام است.

وی با بیان اینکه مسئولان باید به نظرات رهبری توجه کنند،‌گفت: باید مسئولان به گونه‌ای حرکت کنند که منویات رهبری در کشور اجرایی شود.

این عضو هیات رییسه فراکسیون اصولگرایان مجلس با تاکید بر اینکه مسئولان باید در جهت حفظ منافع نظام کشور حرکت کنند،‌ گفت: مجلس باید بداند دولت به عنوان قوه مجریه مستقل کار کند و از طرف دیگر دولت نیز باید بداند که مجلس به فرموده امام در راس امور است و با کسی تعارف هم ندارد.

وی با تاکید بر اینکه باید همواره قانون در کشور اجرا شود،‌ گفت:اجرای قانون ضعیف بهتر از بی‌قانونی در کشور است اگر در کشور قانون توسط مسئولان دور زده شود دیگر نمی‌توان از مردم عادی توقع داشت که قانون را دور نزنند، جمیع این موارد نشان می‌دهد که برنامه ‌ریزی مسئولان در شرایط فعلی باید به سمت احترام به نظرات یکدیگر برای اجرای هرچه بهتر قانون و بهبود وضعیت کشور باشد.

[ دوشنبه شانزدهم بهمن 1391 ] [ 20:50 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

نسخه چاپيارسال به دوستان رئیس مجمع نمایندگان همدان: حضور مردم در انتخابات چشمگیر خواهد بود
نسخه چاپيارسال به دوستان
رئیس مجمع نمایندگان همدان:
حضور مردم در انتخابات چشمگیر خواهد بود

خبرگزاری فارس: رئیس مجمع نمایندگان استان همدان گفت: با وجود دشمنی‌ها، تبلیغات‌ و بمباران مختلف اطلاعاتی استنباط ما این است که مردم حضوری گسترده در انتخابات ریاست جمهوری خواهند داشت.

خبرگزاری فارس: حضور مردم در انتخابات چشمگیر خواهد بود

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اسدآباد با بیان اینکه انقلاب اسلامی بعد از انقلاب امام حسین(ع) یکی از بزرگ‌ترین انقلاب‌های شیعی در تاریخ اسلام است، اظهار داشت: انقلاب اسلامی در واقع انقلابی خارج از تفکرات مرسوم لیبرال و کمونیستی بلکه یک تفکر ناب برگرفته از اسلام ناب محمدی بود.

وی با اشاره به اینکه این تفکر ناب محمدی با سیاست‌های امام خمینی (ره) است، تصریح کرد: اصلی‌ترین موضوع که بر ایجاد و پایداری انقلاب اسلامی پافشاری کرد حضور مردم تحت لوای اهل بیت (ع) و هدایت‌های پیامبرگونه امام راحل بود که به ثمر نشست.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی، مقام معظم رهبری را به عنوان رهبر جامع‌الشرایط دین اسلام دانست و گفت: با هدایت‌های مقام معظم رهبری، این انقلاب خارج از جوسازی‌ها و بروکراسی‌های دنیا انجام شده که خوشبختانه می‌توانیم بگوییم که طلایه‌دار انقلاب ناب محمدی بعد از انبیای الهی هستیم.

نعمتی در ادامه با اشاره به پیش‌رو بودن یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری، با بیان اینکه ما اعتقاد داریم که یکی از نظام‌های دموکراتیک دنیا هستیم، افزود: نظام ما در طول این سال‌ها 30 انتخابات مختلف اجرا کرده که عملاً حق مردم را در این انتخاب‌ها به خود آنها داده است.

وی با اشاره به انتخابات دهم ریاست جمهوری در سال 88 و حضور 80 درصدی مردم در آن انتخابات، خاطرنشان کرد: در انتخابات گذشته کاندیداها از سلایق مختلف حضور پیدا کردند و با شرایطی که در سال 88 بود برخلاف جوسازی‌ها و تفکرات دشمنان حضور مردم پرشور و گسترده بود و در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری نیز مسلماً اصلی‌ترین جلوه مردم حضور آنان در انتخابات‌ها خواهد بود.

نماینده مردم اسدآباد در خانه ملت با بیان اینکه این دوره از انتخابات نیز با حضور کاندیداهای متعدد از تفکرات مختلف در کشور حضور پیدا خواهند کرد، اضافه کرد: به رغم همه دشمنی‌ها، تبلیغات‌ و بمباران مختلف اطلاعاتی استنباط ما این است که مردم حضوری گسترده همچون انتخابات‌های گذشته در این دوره نیز خواهند داشت.

وی ادامه داد: امیدواریم که در انتخابات سال آینده کج‌سلیقگی‌ها و بدرفتاری‌های سیاسی انتخابات گذشته را نداشته باشیم و کسی که از همه شایسته‌تر، پایبندتر به آرمان‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری است در انتخابات پیروز شود.

نعمتی در پایان سخنانش با قدردانی از تلاش خبرگزاری فارس در اسدآباد اصحاب رسانه را پل ارتباطی بین مردم و مسئولان دانست.

[ یکشنبه پانزدهم بهمن 1391 ] [ 12:42 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

مجلسی ها استقلالیند یا پرسپولیسی؟ +جدول
در این نظرخواهی عمده نمایندگان مجلس تیم مورد علاقه خود را لو ندادند تا بلکه از میزان حامیانشان کاسته نشود. ولی برخی از آنها تیم استقلال و برخی دیگر نیز تیم پرسپولیس را تیم‌های محبوب خود نام بردند.
در آستانه دیدار دو تیم فوتبال استقلال و پرسپولیس، خبرنگار راه دانشجو به سراغ 30 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی رفت تا ببیند طرفدار کدامیک از این دو تیم هستند.

در این نظرخواهی عمده نمایندگان مجلس تیم مورد علاقه خود را لو ندادند تا بلکه از میزان حامیانشان کاسته نشود. ولی برخی از آنها تیم استقلال و برخی دیگر نیز تیم پرسپولیس را تیم‌های محبوب خود نام بردند. برخی از نمایندگان شهرستانی نیز از تیم‌های محلی خود بعنوان تیم‌های مورد علاقه‌شان که از آنها طرفداری می‌کنند نام بردند.


نام نماینده

حوزه انتخابیه و کمیسیون مربوطه

نظرات

هادي شوشتري

نماينده قوچان و عضو كميسيون امنيت ملي و سياست خارجي

در این وادی‌ها نیستم. من طرفدار تیم ملی هستم.

سید حسین نقوی حسینی

نماینده ورامین و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

این سوالات را از نمایندگان نپرسید چون نصف طرفدارانشان یا پرسپولیسی هستند یا استقلالی و اگر بگوییم طرفدار کدام تیم هستیم قطعا عده‌ای دیگر از دست ما ناراحت می‌شوند.

نادر قاضی‌پور

نماینده ارومیه و عضو کمیسیون صنایع و معادن

من طرفدار خودم هستم، یعنی نه طرفدار استقلالم و نه طرفدار پرسپولیس.

شجاعی کیاسری

نماینده ساری و عضو کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی

سرخابی هستم؛ این بحث‌ها مشکل مملکت ما نیست.

عبدالوحید فیاضی

نماینده نور و محمودآباد و عضو کمیسیون آموزش‌وتحقیقات

نمی‌گویم طرفدار کدام تیم هستم چون طرفدارانم را از دست می‌دهم.

سید شریف حسینی

نماینده اهواز و عضو کمیسیون صنایع و معادن

به دنبال فوتبال خوزستان هستم و طرفدار فوتبال خوب و اگر وقتی باشد طرفدار سرخابی.

غلامرضا تاجگردون

نماینده گچساران و نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه

پرسپولیس همه موکلینم نیز می‌دانند که پرسپولیسی هستم.

علیرضا محجوب

نماینده تهران و عضو کمیسیون اجتماعی

(با اشاره به رنگ کتش که همواره سرمه‌ای است): طرفدار رنگ لباسم هستم.

محمدحسین فرهنگی

نماینده تبریز و عضو کمیسیون عمران

طرفدار هیچ کدام از این تیم‌ها نیستم. طرفدار تیم ملی و تراکتورسازی هستم.

حسینعلی شهریاری

نماینده زاهدان و رئیس کمیسیون بهداشت و درمان:

هیچ کدام.

اسماعیل جلیلی

نماینده مسجد سلیمان و عضو کمیسیون برنامه و بودجه

طرفدار صنعت نفت مسجد سلیمان.

بهروز نعمتی

نماینده اسدآباد و عضو کمیسیون صنایع ومعادن

پرسپولیسته؛ قرمز دیگه.

حجت‌الاسلام روح‌الله بیگی

نماینده میاندوآب و نایب رئیس کمیسیون اقتصادی

من هر دو را دوست دارم و به قول مقام معظم رهبری طرفدار ورزش، تهذیب و تحصیل هستم.

حجت‌الاسلام علی‌اکبر ناصری

نماینده بابل و عضو کمیسیون صنایع و معادن

طرفدار تیم ملی.

محمد حسین آصفری

نماینده اراک و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

من زیاد با هیچ کدام نیستم.

ارسلان فتحی‌پور

نماینده کلیبر و رئیس کمیسیون اقتصادی

طرفدار هیچ تیمی نیستم.

علی ایرانپور

نماینده مبارکه و عضو کمیسیون کشاورزی

استقلال

امیر حسین قاضی‌زاده

نماینده مشهد و سخنگوی کمیسیون اجتماعی

من از هیچ کدام از این دوتیم خوشم نمی‌آید چون به جز اینکه پول بیت المال را دور می‌ریزند کار دیگری نمی‌کنند.

جعفر قادری

نماینده شیراز و عضو کمیسیون برنامه و بودجه

ما طرفدار اقتصادیم البته طرفدار پرسپولیسم.

روح‌الله حسینیان

نماینده تهران و عضو کمیسیون اصل نود

با خنده می‌گوید هیچ کدام.

اسماعیل کوثری

نماینده تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

بازیکن سابق تاج یا‌‌ همان استقلال بودم. الان هم به استقلال عرق دارم و طرفدار استقلال هستم.

موسی‌الرضا ثروتی

نماینده بجنورد و عضو کمیسیون برنامه و بودجه

ورزش را دوست دارم. برایم تیم‌ها فرقی نمی‌کنند.

حجت‌الاسلام پژمان‌فر

نماینده مشهد و عضو کمیسیون فرهنگی

طرفدار هیچ کدام نیستم.

مهناز بهمنی

نماینده سراب و عضوکمیسیون اقتصادی

پرسپولیس

فاطمه رهبر

نماینده تهران و عضو کمیسیون اصل نود

زیاد فوتبالی نیستم ولی شاید جو خانواده من را گرفته و طرفدار استقلال هستم.

محمدجواد نظری‌مهر

نماینده کردکوی و عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان

من کشتی‌گیرم و طرفدار تیم ملی.

مهرداد بذرپاش

نماینده تهران و عضو کمیسیون صنایع

پرسپولیس

محمد سلیمانی

نماینده تهران و عضو کمیسیون صنایع

هر دو را دوست دارم ولی طرفدار تیم ملی هستم.

مسعود پزشکیان

نماینده تبریز و عضو کمیسیون بهداشت ودرمان

تراختور

سید احمررضا دستغیب

نماینده شیراز و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

در جوانی طرفدار استقلال بودم الان نیز پسرم طرفدار استقلال است.

محمدصالح

نماینده یزد و صدوق و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

طرفدار ورزش و بازی خوب و با اخلاق.[ چهارشنبه چهارم بهمن 1391 ] [ 22:2 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی
نسخه چاپيارسال به دوستان
از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد
تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

خبرگزاری فارس: تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد.

خبرگزاری فارس: تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور امروز چهارشنبه از سوی هیئت رئیسه مجلس قرائت شد که به شرح زیر است:

بشیری، حسینی و نعمتی نمایندگان پاکدشت، قائم‌شهر و اسدآباد به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص نظارت بیشتر قیمت خودروها به ویژه تولیدات داخلی تذکر دادند.

ایرانپور، نوروزی، حسینی و نعمتی نمایندگان مبارکه، علی‌آباد کتول، سوادکوه و اسدآباد به وزیر صنعت، معدن و تجارت در خصوص لزوم ساماندهی بازار آشفته برنج تذکر دادند.

گروسی و نعمتی نمایندگان شهریار و اسدآباد به رئیس جمهور و وزیر کشور در خصوص عدم رعایت 3 درصد سهمیه معلولان و 25 درصد سهمیه خانواده‌های شهدا و ایثارگران در برخی از وزارتخانه‌ها و استاندار‌ی‌ها تذکر دادند.

[ چهارشنبه چهارم بهمن 1391 ] [ 17:1 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

مطالبات نمایندگان مردم استان در مجلس از رئیس جمهور

مطالبات نمایندگان مردم استان در مجلس از رئیس جمهور

( بر روی تصویر زیر کلیک نمایید)

[ سه شنبه سوم بهمن 1391 ] [ 20:20 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]

آیین افتتاح چند طرح عمرانی با حضور رییس جمهور به روایت تصویر

آیین افتتاح چند طرح عمرانی با حضور رییس جمهور به روایت تصویر


[ سه شنبه سوم بهمن 1391 ] [ 20:6 ] [ بهروز نعمتی ]

[ ]